Etüt Çalışmaları

Bilim liseleri, branş öğretmenleri denetiminde gün boyu açık bulunan...

ve sınavlara yönelik tüm yayınların bulunduğu etüt salonları ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.Etüt öğretmenleri, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları konularda ücretsiz özel ders vermektedir. Etüt çalışmaları öğrencilerimizin başarı grafiğini yükseltmede çok etkili olmaktadır. Ayrıca öğrenciler, etüt salonlarında diledikleri kaynaktan, diledikleri anda yararlanma ve çalışma olanağı bulurlar.

Bilim öğretmenleri, öğrencilerini başarıya ulaştırmak için hiçbir özveriden kaçınmaz. Öğrencilerimize geldikleri okullardaki düzeyleri, sınavlardaki başarı durumları göz önünde bulundurularak eksik kalan ya da yeterince kavranamayan konularda ders öğretmenlerince ek ders verilir. Ek dersler, öğretmenlerimizin özverisi olarak öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

Bunlara ek olarak Bilim Dershaneleri'nde ders öğretmenlerinin haftada en az üç günü, öğrencilerin yapamadıkları soruları bire bir çözmeye ayrılmıştır. Tüm bu olanaklardan yararlanan öğrencinin, özel ders almasına gerek kalmadan eksiği giderilir.

JoomShaper